30 listopada 2014

Kto był grzeczny w tym roku? cz. I :-)

Dla tych co były grzeczne przez cały rok, Mikołaj ma niespodziankę :-) Reszta niech się przygotuje na rózgi, chociaż niektórym to i miotła by się należała  :D
W tym poście i kilku kolejnych, będę prezentowała prezenty mikołajkowo-świąteczne, które zrobiłam dla bliskich. Ale nie powiem i nie napiszę, który jest dla kogo. Taka jestem niedobra! ;-)
Jakość zdjęć średnia... wybaczcie, ale niestety tak będzie jeszcze czas jakiś. Zobaczymy czy wcześniej lampy kupię czy wiosna przyjdzie.

Na początek bardzo efektowny naszyjnik. Niby nic... po prostu rivoli Swarovskiego naklejone na gotową bazę naszyjnika. Wyobraźcie sobie jednak prostą suknię z głębokim dekoltem i tę błyskotkę... No właśnie :-)  Na życzenie kryształy są w kolorze aquamarine, chociaż oczyma wyobraźni widzę tu silver shade albo hematite... ależ się rozmarzyłam :-)

Do kompletu proste, aczkolwiek efektowne kolczyki  z kryształami w tym samym kolorze.


Pozostajemy w klimacie imprezowo - wieczorowym. Chociaż ten komplet z powodzeniem mozna nosić też do codziennych stylizacji. Urocze "gniazdka" z rivolkami w kolorze amethyst.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.